O mnie

Serdecznie witam w gabinecie Medithetik

Nazywam się Ligia Chytkowska - fizjoterapeuta, trycholog, naturopata - i jestem założycielką MediThetik.

Medycyna od dzieciństwa była moją pasją. Zawodowo pracowałam jako fizjoterapeuta w klinice Römerbad w Bad Gögging w Niemczech. Kosmetologią oraz medycyną estetyczną interesuje się od lat. Doświadczenie i umiejętności zdobywałam na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach i konferencjach. Satysfakcja pacjenta jest najważniejsza, dlatego wciąż systematycznie podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Łącząc wiedzę z zakresu fizjoterapii, trychologii oraz kosmetologii, dopasowuję zabiegi indywidualnie do każdego pacjenta. Jestem przeciwniczką zabiegów na "siłę" i za wszelką cenę. Pracuję tylko na sprawdzonych i renomowanych markach. Bardzo wnikliwie sprawdzam pod kątem działania i bezpieczeństwa każde zakupione urządzenie oraz preparaty.

Profesjonalizm, bezpieczeństwo i higiena, to podstawa w moim gabinecie.

Pragnę, aby wszyscy, którzy mnie odwiedzają czuli się swobodnie, bezpiecznie i komfortowo oraz - przede wszystkim - osiągnęli pełną satysfakcję z podjętych zabiegów.

Serdecznie zapraszam

Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty numer 7151

Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego

Gabinet MediThetik jest laureatem nagrody Diamentowe Serce i zdobył statuetkę Best of Health & Beauty 2018 w kategorii miejsce/usługa w branży zdrowia i urody