O nas

Serdecznie witamy w gabinecie Medithetik

Ligia Chytkowska - fizjoterapeuta, trycholog, naturopata, szkoleniowiec z zakresu kosmetologii estetycznej oraz masażu - założycielka MediThetik.

Medycyna od dzieciństwa była moją pasją. Zawodowo pracowałam jako fizjoterapeuta w klinice Römerbad w Bad Gögging w Niemczech, gdzie nauczyłam się holistycznego podejścia do pacjenta. Kosmetologią oraz medycyną estetyczną interesuje się od lat i to właśnie z tej pasjii, w 2015 roku powstał mój gabinet. Doświadczenie i umiejętności zdobywałam również na wielu certyfikowanych kursach, szkoleniach i konferencjach. Satysfakcja pacjenta jest najważniejsza, dlatego wciąż systematycznie podnoszę swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe. Łącząc wiedzę z zakresu fizjoterapii,kosmetologii, trychologii oraz naturopatii, dopasowuję zabiegi indywidualnie do każdego pacjenta. Jestem przeciwniczką zabiegów na "siłę" i za wszelką cenę. Pracujemy tylko na sprawdzonych, certyfikowanych i renomowanych preparatach oraz urządzeniach. Profesjonalizm, bezpieczeństwo i higiena, to podstawa w moim gabinecie. Pragnę, aby wszyscy, którzy nas odwiedzają czuli się swobodnie, bezpiecznie i komfortowo oraz - przede wszystkim - osiągnęli pełną satysfakcję z podjętych zabiegów.

Monika Jordan - kosmetolog, specjalistka odnowy biologicznej - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Specjalizuje się w masażach relaksacyjnych, sportowych, klasycznych, gorącymi kamieniami, antycellulitowym oraz masażu Kobido. Interesuje się zdrowym odżywianiem oraz sportem, a jej największą pasją jest kosmetologia.

Serdecznie zapraszamy

  • nr ewidencyjny Rejestru Instytucji Szkoleniowych 2.02/00136/2021
  • Prawo Wykonywania Zawodu Fizjoterapeuty numer 7151

Gabinet MediThetik jest laureatem nagrody Diamentowe Serce i zdobył statuetkę Best of Health & Beauty 2018 w kategorii miejsce/usługa w branży zdrowia i urody.